Ξεκινούν τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Καστοριάς. Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής και η κλήρωση των διαιτητών.
Ξεκινούν τα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Καστοριάς. Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής και η κλήρωση των διαιτητών
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/09/2010 ΩΡΑ 17.00 ....
Ομάδες: ΝΤΑΗΛΑΚΗ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΣΤΡΑΚΙΟΥ
Διαιτητής: ΡΟΝΤΣΗΣ Κ
Βοηθοί : α) ΓΙΑΜΠΑΝΗΣ Ν
β) ΜΑΛΛΕΑΣ Ε
Παρατηρητής: ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Δ
Γήπεδο: ΝΤΑΗΛΑΚΙΟΥ
Ομάδες: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑ - Α.Ε. ΒΙΤΣΙΟΥ
Διαιτητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ Κ
Βοηθοί : α) ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Ι
β) ΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ
Παρατηρητής: ΤΖΑΧΑΛΗΣ Γ
Γήπεδο: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΑΣ
Ομάδες: ΦΛΑΤΣΑΤΑ ΟΙΝΟΗΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΡΟΝΟΣ
Διαιτητής: ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ
Βοηθοί : α) ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ
β) ΠΑΓΙΑΥΛΗΣ Α
Παρατηρητής: ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ Ν
Γήπεδο: ΟΙΝΟΗΣ
Ομάδες: ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ
Βοηθοί : α) ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι
β) ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Α
Παρατηρητής: ΚΑΚΟΣ Α
Γήπεδο: ΜΑΝΙΑΚΩΝ
Ομάδες: ΝΕΣΤΟΡΙΟ - ΔΟΞΑ ΚΟΡΗΣΟΥ
Διαιτητής: ΝΤΟΥΚΑΣ Α
Βοηθοί : α) ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Χ
β) ΚΑΡΑΣΑΒΙΔΗΣ Κ
Παρατηρητής: ΝΟΝΑΣ Β
Γήπεδο: ΝΕΣΤΟΡΙΟΥ
Ομάδες: ΓΡΑΜΜΟΣ ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
Βοηθοί : α) ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ
β) ΜΠΙΝΤΗΣ Ι
Παρατηρητής: ΡΟΝΤΣΗΣ Γ
Γήπεδο: ΜΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ
Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ομάδες: ΚΑΛΟΧΩΡΙ - ΛΕΥΚΗ
ΗΜΕΡΟΜ/ΩΡΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 11/09/2010 ΩΡΑ 17.00
Διαιτητής:ΠΑΝΟΥ Κ
Βοηθοί : α) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Σ
β) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
Παρατηρητής: ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Λ
Γήπεδο: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Ομάδες: ΕΛΠΙΔΕΣ ΜΕΣ/ΜΙΑΣ - ΧΙΟΝΑΤΟ
ΗΜΕΡΟΜ/ΩΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 12/09/2010 ΩΡΑ 11.30
Διαιτητής: ΝΤΟΥΚΑΣ Α
Βοηθοί : α) ΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Η
β) ΜΠΙΝΤΗΣ Ι
Παρατηρητής: ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Λ
Γήπεδο: ΜΕΣ/ΜΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/09/2010 ΩΡΑ 17.00
Ομάδες: ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑ - ΔΙΠΟΤΑΜΙΑ
Διαιτητής: ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ Δ
Βοηθοί : α) ΣΤΑΓΓΟΛΗΣ Χ
β) ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Κ
Παρατηρητής: ΚΑΚΟΣ Α
Γήπεδο: ΑΣΠΡΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
Ομάδες: ΛΑΚΚΩΜΑΤΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Διαιτητής: ΦΩΤΙΑΔΗΣ Γ
Βοηθοί : α) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ι
β) ΧΑΤΖΗΣ Κ
Παρατηρητής: ΡΟΝΤΣΗΣ Γ
Γήπεδο: ΛΑΚΚΩΜΑΤΩΝ
Ομάδες: ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ - ΑΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
Διαιτητής: ΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
Βοηθοί : α) ΚΑΠΡΗΣ Δ
β) ΜΑΛΛΕΑΣ Ε
Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Χ
Γήπεδο: ΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ
Ομάδες: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΙΣΠΙΛΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΚΩΣΤΑΡΑΖΙΟΥ
Διαιτητής: ΚΟΤΕΚΙΔΗΣ Ι
Βοηθοί : α) ΠΑΥΛΑΚΟΥ Σ
β) ΒΑΡΤΑΝΙΔΗΣ Θ
Παρατηρητής: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ
Γήπεδο: ΔΙΣΠΗΛΙΟΥ
Ομάδες: ΠΟΛΥΚΑΡΠΗ - ΚΑΣΤΟΡΙΑ (ΦΙΛΙΚΟ)
Διαιτητής: ΡΟΝΤΣΗΣ Κ
Βοηθοί : α) ΠΑΝΟΥ Κ
β) ΠΑΓΙΑΥΛΗΣ Α
Γήπεδο: ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ :
ΣΑΒΒΑΤΟ :
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε
ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ Κ
ΚΥΡΙΑΚΗ :ΓΚΛΑΒΙΝΑΣ Χ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ
ΑΡΜΕΝΗΣ Ε