Χάβρη

Ανετα η Γκραβελίν

Η Γκραβελίν δεν δυσκολεύτηκε κόντρα στην Χάβρη και πήρε το διπλό επικρατώντας με 63-83, στο πλαίσιο της 14ης αγωνιστικής του γαλλικού πρωταθλήματος. Μόνο για ένα δεκάλεπτο συνάντησε αντίσταση η Γκραβελίν από την Χάβρη καθώς από την δεύτερη περίοδο κι έπειτα, πάτησε το «γκάζι» και δεν κοίταξε ξανά πίσω της. Στο 30ο λεπτό, οι φιλοξενούμενοι προηγούνταν […]

Κοντά στα πλέι οφ η Χάβρη

Η Χάβρη παρότι τα βρήκε «σκούρα» από την Σάλονς/Ρεμς κατάφερε να φτάσει στη νίκη με 80-76 για την 29η αγωνιστική της γαλλικής λίγκα και βρίσκεται κοντά στην είσοδό της στα πλέι οφ. Η Χάβρη επέβαλε τον ρυθμό της στο πρώτο ημίχρονο, στο τέλος του οποίου ήταν μπροστά με 41-34. Μετά την ανάπαυλα οι φιλοξενούμενοι έκαναν […]

The post Κοντά στα πλέι οφ η Χάβρη appeared first on Superbasket.gr | Το μπάσκετ εδώ αρχίζει.